Teren Sisesti 603 Mp New 2026

180.900 €
300 € / mp

Siseşti, Bucureşti

Suprafață teren:
603 mp

Descriere teren

DejaVuimobiliare va ofera spre Vanzare un teren in Zona Baneasa Sisesti ,cu o suprafata de 603 mp , D -20. Pot 20% , Cut 0,7 , P+2M Utilitatile sunt in fata terenului . Contact Non Stop
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1650166
Suprafață teren: 603 mp
Front stradal: 20 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Piscul Radului, linia 205
Mijloace transport aprox. 284 m
transport
Statia Drumul Regimentului linii : 205
Mijloace transport aprox. 288 m
transport
Statia Darmanesti, linia 205
Mijloace transport aprox. 555 m
transport
Statia Oaspetilor, linia 261
Mijloace transport aprox. 745 m
Școală
education
International School for Primary Education, Bucharest (en)
Învățământ aprox. 891 m
education
International School for Primary Education
Învățământ aprox. 974 m
education
Scoala Generala Nr. 8
Învățământ aprox. 1070 m
education
Universitatea Biotera
Învățământ aprox. 1158 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 604 m
restaurants
Vatra Noua
Restaurante aprox. 761 m
shopping
CRIS-TIM
Supermarket/Mall aprox. 1571 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 1744 m

Proprietăți similare

Teren intravilan de 1000 mp, în Pipera
180.000 €
București, Pipera
1.000 mp teren
Teren de 500 mp, în Sisești
170.000 €
București, Sisești
500 mp teren
Teren de 400 mp, în Pipera
175.000 €
București, Pipera
400 mp teren
Teren de 500 mp, în Sisești
170.000 €