Teren Sisesti 554 Mp New 2025

200.400 €
400 € / mp

Siseşti, Bucureşti

Suprafață teren:
501 mp

Descriere teren

DejaVuImobiliare va ofera spre vanzare un teren in Zona Baneasa Sisesti ,cu o suprafata de util 501 mp plus 53 mp cota partea drum acces ,D -15 cu posibilitatea de a mari suprafata cu inca 501 mp (D-30). POT 60% , Cut 2 , P+2 Utilitatile sunt in fata terenului: Apa,Canalizare,Curent,Gaze. Contact Non Stop
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1648991
Suprafață teren: 501 mp
Front stradal: 15 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Doi Cocosi linia 304
Mijloace transport aprox. 367 m
transport
statia Piscul Scoartei, linia 205
Mijloace transport aprox. 525 m
transport
Straulesti
Mijloace transport aprox. 575 m
transport
Statia Cimitirul Straulesti, linia N117, 304,97
Mijloace transport aprox. 645 m
Școală
education
Scoala Generala Nr. 13
Învățământ aprox. 1227 m
education
Scoala 13
Învățământ aprox. 1234 m
education
Camin Scoala Generala Nr. 181
Învățământ aprox. 1321 m
education
Scoala 181
Învățământ aprox. 1359 m
Recreere
restaurants
Doi Cocosi
Restaurante aprox. 310 m
parks
Popicarie
Recreere aprox. 388 m
shopping
Mega Image
Supermarket/Mall aprox. 968 m
shopping
CRIS-TIM
Supermarket/Mall aprox. 1587 m

Proprietăți similare

Teren de 1000 mp, în Sisești
200.000 €
București, Sisești
1.000 mp teren
Teren de 650 mp, în Sisești
200.000 €
București, Sisești
650 mp teren
Teren de 360 mp, în Bucureștii Noi
210.000 €
București, Bucureștii Noi
360 mp teren
Teren intravilan de 571 mp, în Băneasa