Teren Sisesti 4545 Mp Piscul Rusului

377.235 €
83 € / mp

Siseşti, Bucureşti

Suprafață teren:
4.545 mp

Descriere teren

DejaVuImobiliare va ofera spre vaznare un teren in zona de nord a capitalei, pretabil pentru vile/insiruiri/cotage-uri. Suprafata-4545mp 2 fronturi stradale: unul de 76.41m si altul de 59.47m CERTIFICATA URBANISM din 30.07.2018. INDICATORI urbanistici actualizati in martie 2018, conform aprobarilor primariei aferete PUZ: POT-45%, CUT-0.9/1.3, Hmax:P+2 (L1c) Terenul se afla in apropierea proiectului rezidential IKEA. ATENTIE!!! in urma modificarilor parvenite in 2018 asupra PUZ, marea majoritate a terenurilor din zona, au suferit schimbari in materie de CUT.POT,Hmax. Contact Non Stop
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1649958
Suprafață teren: 4.545 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Doi Cocosi linia 304
Mijloace transport aprox. 1093 m
transport
statia Piscul Scoartei, linia 205
Mijloace transport aprox. 1108 m
transport
Statia Evobus
Mijloace transport aprox. 1110 m
transport
statia Ferma Odai, linia 304
Mijloace transport aprox. 1468 m
Școală
education
Scoala Generala Nr. 13
Învățământ aprox. 1368 m
education
Scoala 13
Învățământ aprox. 1376 m
education
Academia Naţională de Informaţii "Mihai Viteazul"
Învățământ aprox. 1824 m
Recreere
restaurants
La Doi Cocoşi - Restaurant, Club
Restaurante aprox. 1081 m
shopping
Mega Image
Supermarket/Mall aprox. 1105 m
parks
Oana si Marius
Recreere aprox. 1129 m
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 1564 m