Teren Sisesti Alexandru Bratu 2600 Mp

572.000 €
220 € / mp

Siseşti, Bucureşti

Suprafață teren:
2.600 mp

Descriere teren

DejaVuImobiliare va ofera spre vanzare un teren in Zona Baneasa Sisesti cu o suprafata de 2600 mp/D-19 care este situat pe strada Alexandru Bratu si se poate mari suprafata cu inca 2500 ,5.000 Mp . POT 60%, P +5r, CUT 2,5 Conform Planului Urbanistic Zonal Soseaua Bucuresti Targoviste Nr 10 ,pentru categoria 1A destinat relocarii Spitalului de Urgenta Floreasca ,vizat si neschimbat amplasamentul se incadreaza in UTR 2 - M3 subzona mixta cu cladiri avand regim de inaltimi maximi P+4 niveluri. Utilitatile sunt o distanta de 600 metri dar langa se construieste Cartier Ikea . Pret 220 Euro Neg Contact Non Stop
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1649918
Suprafață teren: 2.600 mp
Front stradal: 19 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
statia Piscul Scoartei, linia 205
Mijloace transport aprox. 133 m
transport
Statia Doi Cocosi linia 304
Mijloace transport aprox. 789 m
transport
Statia Piscul Radului, linia 205
Mijloace transport aprox. 803 m
transport
Statia Cimitirul Straulesti, linia N117, 304,97
Mijloace transport aprox. 880 m
Școală
education
Camin Scoala Generala Nr. 181
Învățământ aprox. 1441 m
education
Scoala 181
Învățământ aprox. 1482 m
education
Scoala Generala Nr. 181
Învățământ aprox. 1492 m
education
Scoala Nr. 181
Învățământ aprox. 1496 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 519 m
restaurants
Doi Cocosi
Restaurante aprox. 732 m