Mai mult de un an
8
- Agenție
Polona teren 1465mp pentru duplexuri
2.637.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
1,800.00 €
/ mp
Polonă, Bucureşti
Descriere teren
Sesizează o problemă
Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare un teren de 1465 mp in zona Polona Terenul are o deschidere de 14,6 m la strada si 20 m in spate, cu o adancime de 96 m, avand case demolabile. Se afla in zona protejata cu urmatoarele caracterisitici: inaltime maxima S+P+2+M, POT maxim =50%, CUT maxim 2. Pretul de oferta: 1.800 EUR/mp ID anun? : 1773226532
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 11 Martie 2026
ID anunț: 920479
Suprafață teren:
1.465 mp
- Terenuri de vânzare în Polonă
- Terenuri de vânzare în Sector 1