Teren 4545 mp Dr Piscul Rusului

386.325 €
85 € / mp

Nord, Bucureşti

Suprafață teren:
4.545 mp

Descriere teren

DejaVuImobiliare va ofera spre vanzare un teren in Zona de Nord Baneasa -Sisesti ,terenul are o suprafata de 4545 mp , 2 x D-76/59,POT 45% , CUT 1,3 ,P+2M . Pret 85 euro mp Contact Non Stop
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1650041
Suprafață teren: 4.545 mp
Front stradal: 76 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Evobus
Mijloace transport aprox. 913 m
transport
statia Ferma Odai, linia 304
Mijloace transport aprox. 1093 m
transport
statia Piscul Scoartei, linia 205
Mijloace transport aprox. 1341 m
transport
Statia Piscul Radului, linia 205
Mijloace transport aprox. 1498 m
Școală
education
Academia Naţională de Informaţii "Mihai Viteazul"
Învățământ aprox. 1424 m
education
Scoala Generala Nr. 13
Învățământ aprox. 1986 m
education
Scoala 13
Învățământ aprox. 1993 m
Recreere
parks
Oana si Marius
Recreere aprox. 517 m
parks
Loc de joaca
Recreere aprox. 1492 m
restaurants
Doi Cocosi
Restaurante aprox. 1617 m
shopping
Mega Image
Supermarket/Mall aprox. 1725 m

Proprietăți similare

Teren intravilan de 422 mp, în Domenii
396.000 €
București, Domenii
422 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 1000 mp, în Pipera
350.000 €
București, Pipera
1.000 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 250 mp, în Domenii
390.000 €
București, Domenii
250 mp teren
Livadă
Teren de 1012 mp, în Sisești
390.000 €
București, Sisești
1.012 mp teren
Teren de 422 mp, în Domenii
420.000 €
București, Domenii
422 mp teren
Teren de 4545 mp, în Sisești
377.235 €
București, Sisești
4.545 mp teren
Teren de 640 mp, în Băneasa
400.000 €
București, Băneasa
640 mp teren
Teren de 484 mp, în Bucureștii Noi