Teren Baneasa 6200 mp Dr Opalului Dezmembrare

558.000 €
90 € / mp

Băneasa, Bucureşti

Suprafață teren:
6.200 mp

Descriere teren

DejaVuImobiliare va ofera spre vanzare un teren in Zona Baneasa Sisesti cu o suprafata de 6200 mp, 2x D -30/26 la Drumul Opalului, care se alfa la o distanta de 65 mp de Cartierul Felicity. Terenul se poate dezmembra in parcele de 3100 mp . POT 50% ,P+2M, Cut 2,5 Utilitatile -curent Pret 90 Euro Neg daca pretul este Mare - Faceti o Oferta !!! Contact Non Stop
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1649912
Suprafață teren: 6.200 mp
Front stradal: 30 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Sat Odai, linia 304
Mijloace transport aprox. 758 m
transport
Statia I.C.S.I.M, linia 304
Mijloace transport aprox. 919 m
transport
Statia Pasaj CFR Otopeni, linia 149,304,783
Mijloace transport aprox. 943 m
transport
Statia Soseaua Bucuresti-Ploiesti 107, linia 304
Mijloace transport aprox. 1102 m
Școală
education
Gradinita cu program prelungit nr. 2 Otopeni
Învățământ aprox. 1034 m
education
Academia Naţională de Informaţii "Mihai Viteazul"
Învățământ aprox. 1292 m
education
Lycee Francais de Noailles
Învățământ aprox. 1393 m
education
Liceul Francez
Învățământ aprox. 1467 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 292 m
parks
Loc de joaca
Recreere aprox. 297 m
restaurants
Ambasad'Or
Restaurante aprox. 1232 m
restaurants
Complexul Ambasad'Or
Restaurante aprox. 1239 m

Proprietăți similare

Teren de 830 mp, în Băneasa
585.000 €
București, Băneasa