Teren Piscu Mare 5000 mp New 2026 Investitie

475.000 €
95 € / mp

Băneasa, Bucureşti

Suprafață teren:
5.000 mp

Descriere teren

DejaVuImobiliare va ofera spre vanzare un Teren in Zona Baneasa -Sisesti ,terenul are o suprafata de 5000 mp ,D- 25. Utilitatile sunt in fata terenului -Curent Contact Non Stop
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1650172
Suprafață teren: 5.000 mp
Front stradal: 25 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
statia Piscul Scoartei, linia 205
Mijloace transport aprox. 378 m
transport
Statia Doi Cocosi linia 304
Mijloace transport aprox. 539 m
transport
Straulesti
Mijloace transport aprox. 728 m
transport
Statia Cimitirul Straulesti, linia N117, 304,97
Mijloace transport aprox. 769 m
Școală
education
Scoala Generala Nr. 13
Învățământ aprox. 1363 m
education
Scoala 13
Învățământ aprox. 1371 m
education
Camin Scoala Generala Nr. 181
Învățământ aprox. 1411 m
education
Scoala 181
Învățământ aprox. 1451 m
Recreere
restaurants
Doi Cocosi
Restaurante aprox. 484 m
parks
Popicarie
Recreere aprox. 497 m
shopping
Mega Image
Supermarket/Mall aprox. 1093 m
shopping
CRIS-TIM
Supermarket/Mall aprox. 1607 m

Proprietăți similare

Teren de 1255 mp, în Băneasa
500.000 €
București, Băneasa
1.255 mp teren
Teren de 847 mp, în Băneasa
499.000 €
București, Băneasa
847 mp teren
Teren de 1005 mp, în Băneasa
502.500 €
București, Băneasa
1.005 mp teren
Teren de 1419 mp, în Băneasa
496.650 €
București, Băneasa
1.419 mp teren
Teren de 2353 mp, în Băneasa
470.600 €