Teren Piscul Lung 3500 mp Investitie New 2026

448.000 €
128 € / mp

Băneasa, Bucureşti

Suprafață teren:
3.500 mp

Descriere teren

DejaVuImobiliare va ofera spre vanzare un teren in Zona Baneasa Sisesti cu o suprafata de 3500 mp ,D - 20 , care e format din 2 loturi de 1750 mp . Conf Certificatul de Urbanism POT 50% , CUT 2,5 , P+3 etaje. Utilitatile sunt la o distanta de 300 metri Contact Non Stop
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1648915
Suprafață teren: 3.500 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Evobus
Mijloace transport aprox. 349 m
transport
statia Ferma Odai, linia 304
Mijloace transport aprox. 756 m
transport
Statia I.C.S.I.M, linia 304
Mijloace transport aprox. 1411 m
transport
Statia Doi Cocosi linia 304
Mijloace transport aprox. 1820 m
Școală
education
Academia Naţională de Informaţii "Mihai Viteazul"
Învățământ aprox. 1107 m
education
Scoala Generala Nr. 13
Învățământ aprox. 1840 m
education
Scoala 13
Învățământ aprox. 1846 m
Recreere
parks
Oana si Marius
Recreere aprox. 880 m
shopping
Mega Image
Supermarket/Mall aprox. 1642 m
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 1804 m
restaurants
La Doi Cocoşi - Restaurant, Club
Restaurante aprox. 1817 m

Proprietăți similare

Teren de 2353 mp, în Sisești
470.600 €
București, Sisești
2.353 mp teren
Teren de 340 mp, în Gara de Nord
425.000 €
București, Gara de Nord
340 mp teren
Teren de 300 mp, în Floreasca
450.000 €
București, Floreasca
300 mp teren
Teren de 520 mp, în Banu Manta
450.000 €
București, Banu Manta