Teren General Holban 1425 Mp New 2025

997.500 €
700 € / mp

Băneasa, Bucureşti

Suprafață teren:
1.425 mp

Descriere teren

DejaVuImobiliare va ofera spre vanzare un teren in Zona Baneasa Sisesti , cu o suprafata de 1.425 mp, str Stefan Holban, chiar langa cladirea de birouri Speedwell. Front stradal 30 mp, regim inaltime P+4+5 retras. Pretabil bloc locuinte/cladire birouri.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1648494
Suprafață teren: 1.425 mp
Front stradal: 30 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Drumul Matasii, linia 148, 149, 301, 304
Mijloace transport aprox. 401 m
transport
Statia Complex Comercial Baneasa, linia 131, 261, 335, 605
Mijloace transport aprox. 479 m
transport
Statia G-ral Ion Bunoaica, linia 261
Mijloace transport aprox. 518 m
transport
Statia Institutul Meteorologic, linia 148, 149, 261, 301, 304,783
Mijloace transport aprox. 534 m
Școală
education
Academia de Politie
Învățământ aprox. 1190 m
education
Ferma Liceului Viaceslav Harnaj
Învățământ aprox. 1241 m
education
Academia de Politie
Învățământ aprox. 1317 m
education
Liceul Francez
Învățământ aprox. 1399 m
Recreere
restaurants
BRICOCAFE Baneasa
Restaurante aprox. 326 m
shopping
Mega Image Baneasa
Supermarket/Mall aprox. 400 m
shopping
METRO Baneasa
Supermarket/Mall aprox. 465 m
parks
Parc
Recreere aprox. 505 m

Proprietăți similare

Teren de 5000 mp, în Nord
950.000 €
București, Nord
5.000 mp teren
Teren de 2500 mp, în Băneasa
950.000 €
București, Băneasa
2.500 mp teren