Teren de vanzare, Com. Sarata, Jud. Bacau

150.000 €
20.36 € / mp

Sărata, Judeţul Neamţ

Suprafață teren:
7.366 mp

Descriere teren

Teren intravilan de vanzare in Sarata, Judetul Bacau! Comision 0%! Iti prezentam un teren cu o suprafata generoasa, ideal pentru Dezvoltarea unui proiect imobiliar! Suprafata totala este de 7.366 mp, in intregime intravilan, iar deschiderea este una generoasa de aproximativ 28 ML oferindu-ti multiple posibilitati de construire. Utilitatile curent electric, apa si canalizare se afla la limita proprietatii, ceea ce inseamna ca poti incepe rapid constructia fara investitii suplimentare in infrastructura. Zona este una linistita, in plina dezvoltare, situata la doar 8 km de orasul Bacau, oferindu-ti echilibrul perfect intre linistea rurala si accesul facil la oras. Acest teren este perfect atat pentru constructia unei locuinte personale, cat si pentru dezvoltari imobiliare poti construi mai multe locuinte sau chiar sa iti dezvolti o afacere. Pentru mai multe informatii sau pentru a programa o vizionare, nu ezita sa ma contactezi! Stefan Filip Consultant Imobiliar REEVO
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1405421
Suprafață teren: 7.366 mp
Front stradal: 28 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 7200 mp, în Girov
140.000 €
Județul Neamț, Girov
7.200 mp teren
Teren în Doina
139.999 €
Județul Neamț, Doina
Teren de 10000 mp, în Vânători-Neamț
135.000 €
Județul Neamț, Vânători-Neamț
10.000 mp teren
Teren de 1230 mp, în Mărăței
153.750 €
Piatra-Neamț, Mărăței
1.230 mp teren
Teren de 5500 mp, în Buhalnița
137.500 €