TEREN DE VANZARE IN ALESD

99.800 €
13.59 € / mp

Sânmartin, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
7.346 mp

Descriere teren

VESTINVEST OFERA SPRE VANZARE Teren extravilan in Alesd ,cu un potential ridicat de crestere ,aflat in plina dezvoltare Suprafata :7346 mp Front stradal : 12 ml Pret: 99800 ID:CP3085454 Tel:
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 15 Mai 2026 ID anunț: 1620444
Suprafață teren: 7.346 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Hotel Padis
Mijloace transport aprox. 1146 m
transport
Baile Felix
Mijloace transport aprox. 1535 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 672 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 698 m
restaurants
Restauran Pizzerie Rustic
Restaurante aprox. 1370 m
restaurants
Pizzeria dell Art
Restaurante aprox. 1405 m

Proprietăți similare

Teren de 6000 mp, în Central
90.000 €
Oradea, Central
6.000 mp teren
Teren de 1471 mp, în Sânmartin
104.800 €
Județul Bihor, Sânmartin
1.471 mp teren
Teren de 3444 mp, în Sânmartin
89.900 €
Județul Bihor, Sânmartin
3.444 mp teren
Teren intravilan de 1850 mp, în Sânmartin
98.800 €
Județul Bihor, Sânmartin
1.850 mp teren
Construcții
Teren extravilan de 5375 mp, în Cheriu
99.900 €
Județul Bihor, Cheriu
5.375 mp teren
Construcții
Teren extravilan de 103000 mp, în Bălnaca-Groși
104.900 €
Județul Bihor, Bălnaca-Groși
103.000 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 222 mp, în Central
100.000 €
Oradea, Central
222 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 13000 mp, în Periferie
99.000 €
Oradea, Periferie
13.000 mp teren
Construcții
Teren de 840 mp, în Oncea
99.900 €