Azi
1
- Proprietar
- Comision 0%
Casa, teren, imobil in Rosiorii de Vede
35.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
60.34 €
/ mp
Roşiori de Vede, Judeţul Teleorman
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren in suprafata de aproximativ 600 mp, cu deschidere de 18m, zona Capitan Corlatescu(Strada Manafilor), pe care se afla construita o casa veche, batraneasca, demolabila. Strada cu toate utilitatile (gaze, apa, canalizare, smd.). Imobilul detine toate actele si pregatite pentru vanzare, se vinde direct de catre proprietar. Pretul este NEGOCIABIL. ID anun? : 1746784402
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1657209
Suprafață teren:
580 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri de vânzare în Roșiori de Vede
- Terenuri de vânzare în Alexandria
- Terenuri de vânzare în Nanov
- Terenuri de vânzare în Drăgănești-Vlașca