Proprietar
Proprietăți unice: 16
Proprietari: 8
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

192.090 €
30 € / mp

Teren Intravilan in Nanov pret Negociabil 6400m ...

Nanov

6.403 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

50.000 €
10 € / mp

Teren intravilan Nanov

Nanov

5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

117.000 €
21.27 € / mp

Teren 5500 mp centura Alexandria

Nanov

5.500 mp
5.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

199.607 €
204.914 €
72.30 € / mp

Teren intravilan cu suprafața de 2.761 mp, Loc. ...

Nanov

2.761 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

44.000 €
62.15 € / mp

Teren Intravilan 20m Latime in Nanov- iesire pe ...

Nanov

708 mp
708 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

85.000 €
70.83 € / mp

Teren Nanov Langa Bazinul De Apa Han

Nanov

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

43.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2150 mp, Nanov

Nanov

2.150 mp
2.150 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

50.000 €
20 € / mp

Vand teren loc. Nanov

Nanov

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

20.000 €
40 € / mp

Loturi Teren Intravilan 500MP Nanov

Nanov

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

45.000 €
45 € / mp

Vanzare TEREN intravilan 1000 mp deschidere 17 ...

Nanov

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

18 €
0 € / mp

Teren intravilan de vanzare Nanov

Nanov

3.864 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

13.805 €
5 € / mp

Teren de vanzare Nanov-Alexandria-zona comercia ...

Nanov

2.761 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

68.400 €
18 € / mp

vand loc de casa

Nanov

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

75.000 €
15 € / mp

teren de vanzare

Nanov

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

32.000 €
32 € / mp

Teren de vanzare 1000 mp, Nanov, zona Agrinatur ...

Nanov

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
6

30.000 €
47.62 € / mp

Loc casa Nanov

Nanov

630 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

342.000 €
15 € / mp

Teren extravilan deschidere 36m liniari vis a v ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

22.800 mp
22.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

210.735 €
117.08 € / mp

Vand urgent teren intravilan in Alexandria

Central, Alexandria

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

67.500 €
225 € / mp

Loturi teren zona SERE Alexandria si Nanov

Central, Alexandria

La ~5km distanță

300 mp teren
f.s. 26 m

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

500.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare 5000mp, acces asfaltat, utilit ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

960.300 €
22 € / mp

Vand teren 43.650mp situat in apropiere de Dede ...

Exterior Vest, Alexandria

La ~5km distanță

43.650 mp teren
f.s. 87 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

6 €
0 € / mp

Teren de vanzare Alexandria

Central, Alexandria

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

960.300 €
22 € / mp

Vand teren 43.650mp situat in apropiere de Dede ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

43.650 mp
43.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

85.000 €
229.73 € / mp

Teren pentru locuinta (ideal pentru familie)

Exterior Vest, Alexandria

La ~5km distanță

370 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
7

3.500 €
0.29 € / mp

Teren extravilan cota parte 1/2 Alexandria, ID: ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

12.200 mp
12.200 mp teren
f.s. 48 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

80.000 €
125 € / mp

Teren vanzare Alexandria Intravilan

Central, Alexandria

La ~5km distanță

640 mp
640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

600.000 €
71.43 € / mp

Teren de vanzare 8400 mp intravilan, zona C. Br ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

8.400 mp
8.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă

120.000 €
136.36 € / mp

Loc casa Alexandria

Central, Alexandria

La ~5km distanță

880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

177.600 €
12 € / mp

Vand teren dj 504 Alexandria -Cernetu

Exterior Vest, Alexandria

La ~5km distanță

14.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

330.000 €
30 € / mp

Vanzare teren extraviln

Central, Alexandria

La ~5km distanță

11.000 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Nanov, Județul Teleorman

Nanov, situat în Județul Teleorman, este o localitate accesibilă, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 45.000 euro, cu oferte care încep de la 45.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 60% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Dimensiuni și prețuri: Prețul pe metru pătrat variază semnificativ, de la 1 euro până la 8.500 euro, dar nu există date disponibile despre dimensiunile medii ale terenurilor.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 65 de zile, indicând o piață activă.

Nanov reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri la prețuri accesibile. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Nu rata cele mai recente oferte!