Loc de casa intre case

29.800 €
22.07 € / mp

Roman, Judeţul Neamţ

Suprafață teren:
1.350 mp

Descriere teren

Vand teren intravilan situat intre case , suprafata 510 mp , deschidere mare 17 ml . Terenul este situat in Horia spre Bacau pe partea dreapta la circa 150ml de Biserica . Toate utilitatile sunt la limita proprietatii . Relatii la Tel . Tel. ID anun? : 1746423484
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 15 Mai 2026 ID anunț: 948905
Suprafață teren: 1.350 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 2500 mp, în Est
27.500 €
Județul Neamț, Roman
2.500 mp teren
Teren de 1400 mp, în Central
27.800 €
Județul Neamț, Roman
1.400 mp teren
Teren de 1200 mp, în Central
29.500 €
Județul Neamț, Roman
1.200 mp teren
Teren de 1200 mp, în Central
29.500 €
Județul Neamț, Roman
1.200 mp teren
Teren de 1165 mp, în Central
28.500 €
Județul Neamț, Roman
1.165 mp teren
Teren de 1200 mp, în Central
29.500 €
Județul Neamț, Roman
1.200 mp teren
Teren de 1165 mp, în Central
30.000 €
Județul Neamț, Roman
1.165 mp teren
Teren de 10000 mp, în Central
30.000 €
Piatra-Neamț, Central
10.000 mp teren
Teren de 2500 mp, în Sărata
32.000 €
Județul Neamț, Sărata
2.500 mp teren