Teren de 10000 mp, în Roman

19.000 €
1.90 € / mp

Roman, Judeţul Neamţ

Suprafață teren:
10.000 mp

Descriere teren

Oportunitate deosebita pentru investitie! Va oferim posibilitatea de a deveni proprietarii unui deosebit teren extravilan cu posibilitatea incadrarii in intravilan, cu o suprafata totala de 10.000 mp. !!Situat in comuna Gadinti intr-un cadru natural deosebit, la liziera padurii, intr-o zona linistita si pitoreasca. Un avantaj al acestui teren il reprezinta accesul facil si rapid printr-un drum pietruit in stare foarte buna, iar asfaltul se afla la circa de 200 de m de teren. De asemenea, exista utilitati in zona. Pret 19.000 euro LAURA DRAM Consultantul tau in imobiliare! Tel Roman, str. TINERETULUI BL 15 parter (peste drum de Policlinica de langa Spitalul NOU)
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 30 Aprilie 2026 ID anunț: 342092
Suprafață teren: 10.000 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 857 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 961 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1268 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1362 m

Proprietăți similare

Teren de 500 mp, în Roman
19.000 €
Județul Neamț, Roman
500 mp teren
Teren de 500 mp, în Roman
20.000 €
Județul Neamț, Roman
500 mp teren
Teren de 5000 mp, în Crăcăoani
20.000 €
Județul Neamț, Crăcăoani
5.000 mp teren
Teren de 2100 mp, în Rocna
18.000 €
Județul Neamț, Rocna
2.100 mp teren
Teren de 1700 mp, în Pângărați
18.500 €
Județul Neamț, Pângărați
1.700 mp teren
Teren de 450 mp, în Roman
17.800 €
Județul Neamț, Roman