RECO teren extravilan Remeti

99.900 €
3.20 € / mp

Remeţi, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
31.258 mp

Descriere teren

Reco Imobiliare propune spre vanzare #LK46 Teren extravilan in Remeti, cu posibilitate de trecere in intravilan. Terenul este amplasat intr-o zona cu peisaje naturale deosebite, ideal pentru investitie sau dezvoltare turistica. Suprafata: 31.254 mp Acces: la doua izvoare de apa unul pe proprietate , celalalt in imediata apropiere Curent electric: posibilitate de racordare in apropiere Zona linistita, cu potential ridicat Pret: 3,2 euro/mp - 99.900 euro Telefon: Contacteaza-ne pentru detalii si vizionare.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 420666
Suprafață teren: 31.258 mp
Front stradal: 45 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren extravilan de 5375 mp, în Cheriu
99.900 €
Județul Bihor, Cheriu
5.375 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 4100 mp, în Apateu
99.800 €
Județul Bihor, Apateu
4.100 mp teren
Agricol
Teren intravilan de 13000 mp, în Periferie
99.000 €
Oradea, Periferie
13.000 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 222 mp, în Central
100.000 €
Oradea, Central
222 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 1850 mp, în Sânmartin
98.800 €
Județul Bihor, Sânmartin
1.850 mp teren
Construcții
Teren de 1388 mp, în Paleu
96.900 €
Județul Bihor, Paleu
1.388 mp teren
Teren de 840 mp, în Oncea
99.900 €
Oradea, Oncea
840 mp teren
Teren intravilan de 4200 mp, în Nojorid
95.000 €
Județul Bihor, Nojorid
4.200 mp teren
Teren extravilan de 103000 mp, în Bălnaca-Groși
104.900 €
Județul Bihor, Bălnaca-Groși
103.000 mp teren