Teren pentru contructie Reghin / Strada Pometului

30.900 €
48.82 € / mp

Reghin, Judeţul Mureş

Suprafață teren:
633 mp

Descriere teren

O parcela de teren intravilan de vanzare in Reghin Strada Pometului Daca visezi la o casa pe un teren bine pozi?ionat, cu soare pe tot parcursul zilei. - 633 mp CF actualizat -Deschidere la drum de 17,5 m spa?iu potrivit pentru orice proiect -Acces pregatit -Utilita?i vis-a-vis, gata de conectare -Acte clare, fara batai de cap - Zona in plina dezvoltare cu case nou construite Pretul este de 30900 euro si se negociaza. Fie ca vrei sa construie?ti casa mult dorita sau sa faci o investi?ie buna, acest teren i?i ofera toate avantajele. Parcelele sunt marcate cu ro?u in poze. Daca vrei sa afli mai multe, hai sa discutam la numarul de telefon .
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 341447
Suprafață teren: 633 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren Fotbal
Recreere aprox. 1552 m
parks
Piata Petru Maior
Recreere aprox. 1589 m
parks
Piata Petru Maior
Recreere aprox. 1645 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1653 m

Proprietăți similare

Teren de 445 mp, în Bărdești
28.000 €
Județul Mureș, Bărdești
445 mp teren
Teren de 1450 mp, în Gornești
31.900 €
Județul Mureș, Gornești
1.450 mp teren
Teren intravilan de 2900 mp, în 1 Decembrie 1918
31.000 €
Târgu Mureș, 1 Decembrie 1918
2.900 mp teren
Teren extravilan de 11000 mp, în Bistra Mureșului
33.000 €
Județul Mureș, Bistra Mureșului
11.000 mp teren
Fâneață
Teren de 3033 mp, în Criș
29.000 €
Județul Mureș, Criș
3.033 mp teren
Teren de 2100 mp, în Sângeorgiu de Mureș