Proprietar
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

58.779 €
7 € / mp

8397 mp teren la Ludus langa E60

Central, Luduș

8.397 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
10

2.764.830 €
30 € / mp

Teren intravilan | Luduș | Zonă strategică

Periferie, Luduș

92.161 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.210.000 €
45.23 € / mp

Mures Ludus Vand teren 26.750mp si hala 2.843mp

Luduș

26.750 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

356.224 €
19.36 € / mp

Proprietar, vand teren 18.400 mp str. Fabricii

Luduș

18.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

691.392 €
32 € / mp

SE VINDE SAU SE INCHIRIAZA teren cu constructii ...

Central, Luduș

21.606 mp
21.606 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

63.000 €
15 € / mp

Teren de vanzare

Central, Luduș

4.200 mp
4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

45.000 €
69.23 € / mp

De vanzare loc de casa impartit in 2 parcele!

Central, Luduș

650 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

75.000 €
75 € / mp

Oportunitate! Teren 1000 mp, intravilan, Liveze ...

Central, Luduș

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

46.000 €
57.50 € / mp

Vand teren intravilan,800 mp,loc Ludus,,jud.Mur ...

Exterior Vest, Luduș

800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

21.000 €
12 € / mp

Teren de Vanzare

Bogata

La ~5km distanță

1.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

22.841 €
13 € / mp

Vanzare teren intravilan

Bogata

La ~5km distanță

1.757 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

82.500 €
18.47 € / mp

Teren pentru hala la 5 km de nodul A3-Turda!

Bogata

La ~5km distanță

4.466 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

38.400 €
13.24 € / mp

Teren intravilan

Ațintiș

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

50.000 €
8.62 € / mp

vanzare teren intravilan

Grindeni

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

64.500 €
21.50 € / mp

Teren intravilan Hadareni jud Mure?

Hădăreni

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

9.000 €
3.33 € / mp

Vand teren intravilan

Papiu Ilarian

La ~10km distanță

2.700 mp
2.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

169.000 €
2.11 € / mp

Vand teren extravilan arabil in zona Iernut, 8 ...

Exterior Nord, Iernut

La ~10km distanță

80.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
11

150.000 €
5.42 € / mp

Teren Construcții intravilan de 27700 mp, în Ie ...

Iernut

La ~10km distanță

27.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

60.000 €
12 € / mp

Vand teren intravilan constructii in Iernut,jud ...

Iernut

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

130.875 €
0.75 € / mp

Oportunitate unică de investiție – Pădure, căti ...

Iernut

La ~10km distanță

174.500 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

250.000 €

Teren extravilan, 4000 mp, doua fronturi, Luna ...

Luna

La ~15km distanță

f.s. 37 m
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

70.000 €
33.33 € / mp

Vand teren intravilan 2100 mp, comuna Luna, jud ...

Luna

La ~15km distanță

2.100 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

33.000 €
55 € / mp

Teren intravilan, 600mp, front 7m, utilitati in ...

Luna

La ~15km distanță

600 mp teren
f.s. 6 m
Agenție

5 luni în urmă
1

210.000 €
100 € / mp

Teren intravilan, 2100mp, utilitati la front, L ...

Luna

La ~15km distanță

2.100 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

Mai mult de un an
2

85.000 €
85.51 € / mp

Teren intravilan pentru constructie casa indivi ...

Luna

La ~15km distanță

994 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

6 luni în urmă
1

40.900 €
31.46 € / mp

Teren intravilan 1300 mp, cu casa de lemn, Luna ...

Luna

La ~15km distanță

1.300 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
2

81.000 €
39.90 € / mp

Teren de vanzare parcela intravilan, Luna de Su ...

Luna

La ~15km distanță

2.030 mp teren
f.s. 27 m
Agenție

Mai mult de un an
2

52.000 €
57.78 € / mp

Teren intravilan 900mp Luna de Sus

Luna

La ~15km distanță

900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

84.000 €

Teren intravilan, ideal pentru casa, 1000mp, ut ...

Luna

La ~15km distanță

f.s. 19 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

250.000 €
62.50 € / mp

Teren extravilan, 4000 mp, doua fronturi, Luna ...

Luna

La ~15km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
f.s. 37 m

Terenuri de vânzare în Luduș, Județul Mureș

Luduș, situat în inima Județului Mureș, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori datorită potențialului său de dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 800.000 euro, cu oferte care încep de la 294.400 euro și pot ajunge până la 1.000.000 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată de lux, având un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu prețul mediu național de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 32 euro, cu valori variind între 2 euro/m² și 37 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile au un timp mediu de listare de 166 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.
  • Oferte accesibile: Aproximativ 14% dintre oferte sunt considerate accesibile, oferind oportunități pentru diverse tipuri de investitori.

Luduș reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri cu potențial de dezvoltare în Județul Mureș. Explorează acum ofertele disponibile și găsește oportunitatea ideală pentru investiția ta!