Rediu TEREN 1246mp cu dubla deschidere si utilitati ( cu casa batranea

99.680 €
80 € / mp

Rediu, Judeţul Iaşi

Suprafață teren:
1.246 mp

Descriere teren

Ag. A.F.imobiliare va propune spre vanzare un TEREN in suprafata de 1246mpintravilan si casa batraneasca 50mp. demolabila. Terenul este amplasat pe colt cu deschidere de 27m la str. Ulmului si 60m la str Dumbrava rosie. Utilitatile: Curentul electric tras la casa batraneasca, gazul metan si apa la limita terenului. Accesul la teren se face pe str. pietruita, la numai 200m de str principala, asfaltata. Terenul apartine de UAT Rediu. Foarte usor de ajuns in Pacurari sau in Copou prin Breazu. Terenul se preteaza pentru construirea de locuinte individuale. Pretul = 99,680euro ( 80 euro mp) Comision Ag.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 06 Mai 2026 ID anunț: 1566791
Suprafață teren: 1.246 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Breazu
Mijloace transport aprox. 821 m
Școală
education
Scoala Rediu
Învățământ aprox. 260 m
education
GRĂDINIŢA VESELĂ, Iaşi
Învățământ aprox. 641 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 554 m

Proprietăți similare

Teren de 1308 mp, în Rediu
98.000 €
Județul Iași, Rediu
1.308 mp teren
Teren de 1308 mp, în Rediu
98.000 €
Județul Iași, Rediu
1.308 mp teren
Teren de 603 mp, în Rediu
92.000 €
Județul Iași, Rediu
603 mp teren
Teren de 704 mp, în Rediu
91.520 €
Județul Iași, Rediu
704 mp teren
Teren de 1060.46 mp, în Rediu
92.800 €
Județul Iași, Rediu
1.060,46 mp teren
Teren de 1000 mp, în Aroneanu
90.000 €
Județul Iași, Aroneanu
1.000 mp teren
Teren de 1500 mp, în Aroneanu
100.000 €
Județul Iași, Aroneanu
1.500 mp teren
Teren de 2013 mp, în Bârnova
90.585 €
Județul Iași, Bârnova
2.013 mp teren
Teren de 1000 mp, în Rediu
100.000 €
Județul Iași, Rediu
1.000 mp teren