Teren 1924 mp. in Ranusa - ID : RH-10635-property

21.500 €
11.17 € / mp

Rănuşa, Judeţul Arad

Suprafață teren:
1.924 mp

Descriere teren

Vand teren in Ranusa, iesirea spre Moneasa, pe partea stanga, cu teren in suprafata de 1924 mp, teren intravilan, utilitati la poarta, langa vale, pe partea cu deal. Pret :21500 euro ID : RH-10635-property
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 351655
Suprafață teren: 1.924 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 700 mp, în Vladimirescu
20.000 €
Județul Arad, Vladimirescu
700 mp teren
Teren de 1080 mp, în Central
20.500 €
Județul Arad, Lipova
1.080 mp teren
Teren de 1440 mp, în Șiria
21.900 €
Județul Arad, Șiria
1.440 mp teren
Teren intravilan de 2273 mp, în Dorobanți
20.999 €
Județul Arad, Dorobanți
2.273 mp teren
Construcții
Teren de 2878 mp, în Sud
20.000 €
Arad, Sud
2.878 mp teren
Teren de 1283 mp, în Mâsca
20.000 €
Județul Arad, Mâsca
1.283 mp teren
Teren de 2527 mp, în Central
20.000 €
Județul Arad, Curtici
2.527 mp teren
Teren de 28800 mp, în Covăsinț
20.160 €
Județul Arad, Covăsinț
28.800 mp teren
Pădure
Teren de 20300 mp, în Șiria
20.000 €
Județul Arad, Șiria
20.300 mp teren