Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
1

25.000 €
12.50 € / mp

Ranusa Teren de vanzare X1RF130S6

Rănușa

2.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
10

21.500 €
25.000 €
11.17 € / mp

Teren de vanzare Ranusa, Moneasa ID: RH-16229-p ...

Moneasa

La ~5km distanță

1.924 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 21,500 € și 25.000 €
Agenție

1 lună în urmă
10

10.500 €
10.50 € / mp

Loc de casa in Ranusa, Jud. Arad 1000 mp

Moneasa

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

90.000 €
1.13 € / mp

Vand padure Moneasa

Moneasa

La ~5km distanță

80.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

5.000 €
2.31 € / mp

Vand teren in Rosia

Dieci

La ~15km distanță

2.160 mp
2.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

20.000 €
1.89 € / mp

Vând teren agricol Crocna judetul Arad

Dieci

La ~15km distanță

10.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
7

59.500 €
55.97 € / mp

Teren intravilan 1063 mp Livada Sanleani fs.19 ...

Livada

La ~15km distanță

1.063 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

24.500 €
44.55 € / mp

Parcele de 550 mp in Livada, cu toate utilitati ...

Livada

La ~15km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

32.300 €
53.65 € / mp

Teren intravilan, zona de vile, in Livada

Livada

La ~15km distanță

602 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 32,300 € și 34.000 €
Agenție

8 luni în urmă
4

230.000 €
22.26 € / mp

Teren arabil intravilan 10.333mp - Livada

Livada

La ~15km distanță

10.333 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
62.33 € / mp

Teren in Sanleani, langa drumul principal

Livada

La ~15km distanță

722 mp
722 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

29.000 €
55.24 € / mp

Teren 525mp de vanzare, utilita?i disponibile

Livada

La ~15km distanță

525 mp
525 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

23.500 €
47 € / mp

Teren intravilan 500mp Livada

Livada

La ~15km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

23.500 €
47 € / mp

Teren intravilan 500mp Livada

Livada

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

28.000 €
46.67 € / mp

Teren intravilan 600mp cartier nou -Livada, Ara ...

Livada

La ~15km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
4

22.513 €
47 € / mp

Loc de casa de 479mp în Livada

Livada

La ~15km distanță

479 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 22,513 € și 25.380 €
Agenție

8 luni în urmă
4

21.056 €
47 € / mp

Loc de casa de 448mp în Livada

Livada

La ~15km distanță

448 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 21,056 € și 21.103 €
Agenție

8 luni în urmă
4

225.000 €
45 € / mp

10 Parcelele de 540mp în Livada, Arad

Livada

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

37.000 €
39.500 €
50.48 € / mp

Teren de 733 mp în Livada, cu gard finalizat, C ...

Livada

La ~15km distanță

733 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

41.450 €
50 € / mp

Teren/loc de casa Sanleani

Livada

La ~15km distanță

829 mp
829 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

11.700 €
8.20 € / mp

Teren de vanzare/ loc de casa in Zerind 1426 mp

Livada

La ~15km distanță

1.426 mp
1.426 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

87.800 €
73.17 € / mp

Lot teren intravilan Livada

Livada

La ~15km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

350.000 €
28 € / mp

Teren UNIC Intravilan Livada 12500mp fs.50 ml 3 ...

Livada

La ~15km distanță

12.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

350.000 €
28 € / mp

Teren UNIC Intravilan Livada 12500mp fs.50 ml

Livada

La ~15km distanță

12.500 mp
12.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

45.000 €
62.33 € / mp

Vand teren in Livada 722 mp ID:RH-43992-propert ...

Livada

La ~15km distanță

722 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

31.500 €
5.12 € / mp

Teren intravilan 6150 mp Sanleani, jud. Arad

Livada

La ~15km distanță

6.150 mp
6.150 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

23.500 €
47 € / mp

Teren intravilan 500mp Livada

Livada

La ~15km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

45.000 €
62.33 € / mp

Vand teren intravilan in Livada 722 mp ID:RH-43 ...

Livada

La ~15km distanță

722 mp
722 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

29.500 €
48.92 € / mp

Teren intravilan de vânzare uz Rezidențial cart ...

Livada

La ~15km distanță

603 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
15

88.000 €
21.30 € / mp

Teren intravilan de 4131 mp, în orașul Sebiș, A ...

Sud-Est, Sebiș

La ~15km distanță

4.131 mp teren
Construcții