Proprietate ULTRACENTRALA Craiova- Teren 1302 mp+ Cladire 721 mp

860.000 €
660.52 € / mp

Popoveni, Judeţul Dolj

Suprafață teren:
1.302 mp

Descriere teren

Se ofera spre vanzare sau inchiriere proprietate ultracentrala, in centrul Craiovei, ideala pentru investitie, desfasurarea unei afaceri sau proiect imobiliar. Proprietatea este localizata pe strada Savinesti, in spatele primariei orasului. Suprafata teren: 1302 mp Suprafata construita: 721 mp Pret vanzare: 860.000 Euro (negociabil) Pret inchiriere: 5000 Euro (negociabil) Proprietatea beneficiaza de pozitionare excelenta, vizibilitate foarte buna si acces facil catre toate punctele de interes centrale. Ideal pentru: Restaurant, cafenea, bistro Clinici medicale sau stomatologice Cladiri de birouri sau sedii firme Cabinete notariale sau avocatura Hotel boutique sau pensiune Dezvoltare imobiliara sau proiect rezidential Inchiriere pentru orice tip de afacere care necesita adresa centrala Avantaje principale: Zona ultracentrala Craiova, extrem de cautata Suprafata generoasa de teren- rar disponibila in centrul orasului Posibilitate de vanzare sau inchiriere Potential ridicat de modernizare, extindere sau dezvoltare imobiliara Investitie sigura, cu valore in crestere Accept schimburi: Sunt deschis la schimburi cu alte imobile , terenuri sau autovehicule, in functie de valoare si locatie. Se pot analiza variante precum: Apartamente sau case in zone centrale sau ultracentrale Terenuri pentru dezvoltare imobiliara Alte proprietati comerciale sau de birouri Autovehicule (masini, utilitare, etc) Toate ofertele serioase vor fi luate in considerare. Pentru detalii, vizionare sau propuneri de schimb, va rog sa sunati la numarul de contact.