Teren 5400 mp , Stalpeni , sat Radesti

80.000 €
14.81 € / mp

Central, Piteşti

Suprafață teren:
5.400 mp

Descriere teren

Agentia imobiliara Imob Total propune spre vanzare teren comuna Stalpeni , sat Radesti, ( 30km de Pitesti si 20 km de Campulung),5400 mp (1781 mp intravilan si 3619 mp extravilan), deschidere 13,54 ml, utilitati (apa, gaze, curent), plan, zona case, asfalt comision agentie 1% ID anun? : 1747043414
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă Gaz

Detalii teren

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 471386
Suprafață teren: 5.400 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă Gaze

Proprietăți similare

Teren de 563 mp, în Prelungirea Craiovei
80.340 €
Pitești, Prelungirea Craiovei
563 mp teren
Teren de 1022 mp, în Central
73.584 €
Pitești, Central
1.022 mp teren
Teren în Central
80.000 €
Pitești, Central
Teren de 800 mp, în Central
80.000 €
Pitești, Central
800 mp teren
Teren de 7000 mp, în Berevoești
75.000 €
Județul Argeș, Berevoești
7.000 mp teren
Teren de 942 mp, în Central
73.900 €
Pitești, Central
942 mp teren
Teren de 942 mp, în Central
73.900 €
Pitești, Central
942 mp teren
Teren de 1776 mp, în Central
79.990 €
Pitești, Central
1.776 mp teren
Teren de 473 mp, în Central
75.000 €
Pitești, Central
473 mp teren