Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
1

74.000 €
55.72 € / mp

Teren 1328mp, zona Slava

Calea București, Pitești

1.328 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

379.000 €
132.98 € / mp

Teren Intravilan 2850 mp - zona Strada Digului ...

Calea București, Pitești

2.850 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

115.000 €
23 € / mp

Comision 0% - Teren Stefanesti

Calea București, Pitești

5.000 mp teren
f.s. 15 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

99.998 €
40.13 € / mp

Teren Pitesti Slava Intravilan - 0% Comision

Calea București, Pitești

2.492 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

29.000 €
58 € / mp

TEREN INTRAVILAN 500 mp MARACINENI, ARGE?

Calea București, Pitești

500 mp
500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
1

29.000 €
58 € / mp

TEREN INTRAVILAN 500 mp MARACINENI, ARGE?

Ceair, Pitești

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

99.000 €
33,000.00 € / mp

3 camere Prundu 1/8 decomandat 2 balcoane,80mp ...

Ceair, Pitești

La ~5km distanță

3 mp
2.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

125.000 €
243.19 € / mp

Teren S= 514 mp, semicentral, Pitești

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

514 mp teren
f.s. 12.739999771118 m
Intravilan
Agricol

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

495.000 €
280.93 € / mp

Oportunitate investi?ie zona centrala; poten?ia ...

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

1.762 mp
1.762 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

195.000 €
356.49 € / mp

Teren intravilan de vanzare Capitan Cutui - PIt ...

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

547 mp
547 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

195.000 €
356.49 € / mp

Teren intravilan de vanzare Capitan Cutui - PIt ...

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

547 mp
547 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
7

94.000 €
191.84 € / mp

Vand teren intravilan, curti-constructii, zona ...

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

490 mp
490 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

281.930 €
243.67 € / mp

Teren pentru bloc,1.157mp, Fabrica de Bere

Bere, Pitești

La ~5km distanță

1.157 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

57.750 €
165 € / mp

Teren intravilan Pitești - lot de 350 mp - Comi ...

Bere, Pitești

La ~5km distanță

350 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

330.000 €
475.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare Pitesti

Mărășești, Pitești

La ~5km distanță

694 mp
694 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

102.900 €
70 € / mp

Teren Zavoi 1470 mp

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

1.470 mp
1.470 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.040.000 €
800 € / mp

Teren Central 1300 mp

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

1.300 mp
1.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

73.584 €
72 € / mp

Teren intravilan 1022 mp, zona Geamana

Central, Pitești

La ~5km distanță

1.022 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

6 luni în urmă
1

998.700 €
302.64 € / mp

Teren intravilan Depozitelor Pitesti

Central, Pitești

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
10

780.000 €
12 € / mp

Vand teren curti-constructii, Cateasca, la drum ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

65.000 mp teren
Dezvoltator

Mai mult de un an
7

1.320.000 €
110 € / mp

Teren in zona comerciala | Vama Pitesti | S: 1 ...

Est, Pitești

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

125.000 €
125 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1000 mp in sat Geam ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

30.000 €
5.94 € / mp

Teren 5050 mp, Budeasa, Aleea Luncii

Periferie, Pitești

La ~5km distanță

5.050 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

499.000 €
277.22 € / mp

Teren 1800 mp, intravilan - ultracentral,

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
13

45.000 €
19.95 € / mp

Teren extravilan 2200 mp - Budeasa Mica, Arges

Central, Pitești

La ~5km distanță

2.256 mp
2.256 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

469.997 €
456.31 € / mp

Teren de vanzare 1030mp Pitesti Central Piata S ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

1.030 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

12.500 €
12.20 € / mp

Teren Lupueni - Babana - intravilan 1025mp

Central, Pitești

La ~5km distanță

1.025 mp teren
f.s. 31 m
Agenție

11 luni în urmă
10

690.000 €
13.02 € / mp

Teren de vanzre in Pitesti 53.000 mp + Conac Bo ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

53.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

80.000 €
266.67 € / mp

Ocazie! Teren Intravilan Nord-Gavana III – Lini ...

Nord, Pitești

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

130.000 €
30.95 € / mp

Teren 4200 mp, Sticlelor(Stefanesti), extravila ...

Periferie, Pitești

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Construcții