Teren intravilan 1022 mp, zona Geamana

73.584 €
72 € / mp

Central, Piteşti

Suprafață teren:
1.022 mp

Descriere teren

Blitz va ofera spre vanzare un teren de 1022 mp situat in localitatea Geamana, la doar 10 minute de centrul Pitestiului. Acest teren reprezinta o oportunitate ideala pentru constructia unei locuinte sau pentru investitii imobiliare, avand toate utilitatile necesare disponibile in zona. Detalii teren: -suprafata: 1022 mp (posibilitate de parcelare ) -utilitati: toate utilitatile sunt disponibile in zona (apa, gaze, electricitate, canalizare) -acces: teren usor accesibil, situat aproape de drumul principal -avantaje: proximitate: la doar 10 minute de centrul Pitestiului, oferind acces rapid la facilitati urbane (scoli, magazine, transport public, etc.) . -zona in dezvoltare: ideal pentru constructia unei case sau pentru alte proiecte imobiliare. Pentru mai multe detalii si pentru programari la vizionare, va rugam sa ne contactati. Nu ratati ocazia de a achizitiona un teren cu potential mare, intr-o locatie excelenta aproape de Pitesti! Cod oferta / ID BLITZ: P137085 Id intern: P137085
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 27 Aprilie 2026 ID anunț: 958489
Suprafață teren: 1.022 mp
Front stradal: 40 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Puturosilor Centru
Mijloace transport aprox. 748 m
transport
Finante
Mijloace transport aprox. 855 m
transport
Statie Teatru
Mijloace transport aprox. 915 m
transport
I.C. Bratianu
Mijloace transport aprox. 928 m
Școală