Teren intravilan de vanzare

60.000 €
20.51 € / mp

Ciritei, Piatra-Neamţ

Suprafață teren:
2.926 mp

Descriere teren

Teren intravilan, cartier Ciritei, Piatra Neam?,2926 mp ,construibil, toate actele actualizate, inclusiv certificat de urbanism, zona lini?tita, fara poluare, utilita?ile in hotarul terenului (apa,gaz, electricitate). Pre? atractiv. ID anun? : 1779196127
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1645425
Suprafață teren: 2.926 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 2063 mp, în Central
61.890 €
Piatra-Neamț, Central
2.063 mp teren
Teren de 1000 mp, în Dumbrava
60.000 €
Județul Neamț, Dumbrava
1.000 mp teren
Teren de 561 mp, în Central
63.000 €
Județul Neamț, Roman
561 mp teren
Teren de 3831 mp, în Exterior Vest
63.500 €
Piatra-Neamț, Exterior Vest
3.831 mp teren
Teren de 64228 mp, în 1 Mai
64.228 €
Piatra-Neamț, 1 Mai
64.228 mp teren
Teren de 2910 mp, în Hangu
61.000 €
Județul Neamț, Hangu
2.910 mp teren
Teren de 1096 mp, în Central
54.800 €
Piatra-Neamț, Central
1.096 mp teren
Teren de 3500 mp, în Dobreni
60.000 €
Județul Neamț, Dobreni
3.500 mp teren
Teren intravilan de 4500 mp, în Secuieni
60.000 €
Județul Neamț, Secuieni
4.500 mp teren