Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
4

30.000 €
42.86 € / mp

Teren intravilan 700 mp, cadru natural de poves ...

Vest, Piatra-Neamț

700 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
20

56.700 €
75 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Piatra Neamț

Vest, Piatra-Neamț

756 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

100.000 €
80 € / mp

Teren 1250 mp, zona Stadion, priveliste si cadr ...

Vest, Piatra-Neamț

1.250 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
1

53.000 €
50.96 € / mp

Teren pe malul lacului Batca Doamnei

Vest, Piatra-Neamț

1.040 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

725.700 €
59 € / mp

Teren 12.300 m Calea Romanului/Polivalenta la D ...

Periferie, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

12.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

44.500 €
12.50 € / mp

Teren Straja – Pangarati 3560 m, zona de Pensiu ...

Periferie, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

3.560 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

42.240 €
44 € / mp

Teren cartier TEI priveliste superba, insorit, ...

Periferie, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

960 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
6

18.850 €
5.54 € / mp

3700 mp teren intravilan Dragomiresti

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

19.000 €
8.57 € / mp

Teren Piatra-Neamt

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2.217 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
2

28.000 €
7.18 € / mp

Teren intravilan 3900 mp Negre?ti

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

3.900 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

27.000 €
36 € / mp

Teren intravilan Alexandru cel bun (Jud. Neamt) ...

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

750 mp
750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

0 €

De vanzare parcele de teren cuprinse intre 1000 ...

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

61.890 €
30 € / mp

Vand Teren in RATE !

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2.063 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

26.080 €
8 € / mp

Teren intravilan, zona Roznov- Chintinici

Sud, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

3.260 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

104.000 €
65 € / mp

Teren in Piatra Neamt, 65 euro mp

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

25.000 €
52.52 € / mp

Teren strada Fermelor,planul 2

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

476 mp
476 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

144.990 €
56.90 € / mp

Teren de vanzare Piatra Neant

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2.548 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

43.000 €
9.27 € / mp

Teren 4640 mp Piatra Neamt

Nord, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

4.640 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

1.250.000 €
141.37 € / mp

Vand teren intravilan

Exterior Vest, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

8.842 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

25.000 €
3.49 € / mp

Teren extravilan , 7160 metri Cod:160785

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

7.160 mp
7.160 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

48.500 €
74.62 € / mp

Teren Piatra-Neamt! Toate utilita?ile in fata p ...

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

650 mp
650 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

51.000 €
6 € / mp

Teren 8500mp+8500 mp, deschidere 32 m+32 m, Neg ...

Periferie, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

8.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

24.000 €

Loturi de Teren Fermelor Strada Plantelor

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

f.s. 14 m
Agenție

5 luni în urmă
3

6.000 €
2.18 € / mp

Teren extravilan , 2746 metri Cod:142788

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2.746 mp
2.746 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

50.000 €
50 € / mp

Teren intravilan Valea Vie , 1000 metri Cod:147 ...

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

17 €
0 € / mp

teren loturi pamant Piatra Neamt Scaricica Bise ...

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

1.550.000 €
150.49 € / mp

Teren Piatra Neamț zona 1 Mai pentru dezvoltare

Est, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

10.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

2.100.000 €
52.50 € / mp

Teren 4 ha -Piatra Neamt , zona industriala

Nord-Est, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

50.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare Valea Viei, 1000 mp , Cod 1474 ...

Nord-Vest, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.385.000 €
562.32 € / mp

Teren centru Piatra Neamt cu constructie P+3

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2.463 mp teren
Construcții