Teren intravilan, Osorhei

75.000 €
33.33 € / mp

Oşorhei, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
2.250 mp

Descriere teren

Teren intravilan in Osorhei, cu o suprafata de 2240 mp, fs 30 ml . Terenul are apa, curent, este cu iesire directa la drumul european E60. Pozitionare excelenta, in imediata apropiere a Centurii Oradea, intr-o zona in continua dezvoltare. Ideal pentru o firma ca si punct de lucru...etc
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 26 Martie 2026 ID anunț: 1357744
Suprafață teren: 2.250 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Osorhei
Mijloace transport aprox. 160 m

Proprietăți similare

Teren de 1500 mp, în Oșorhei
82.500 €
Județul Bihor, Oșorhei
1.500 mp teren
Teren de 1776 mp, în Oșorhei
68.000 €
Județul Bihor, Oșorhei
1.776 mp teren
Teren de 809 mp, în Sânmartin
69.000 €
Județul Bihor, Sânmartin
809 mp teren
Teren de 11600 mp, în Central
69.600 €
Județul Bihor, Valea lui Mihai
11.600 mp teren
Teren de 500 mp, în Oșorhei
80.000 €
Județul Bihor, Oșorhei
500 mp teren
Teren de 1000 mp, în Săldăbagiu de Munte
80.000 €
Județul Bihor, Săldăbagiu de Munte
1.000 mp teren
Teren de 1966 mp, în Sânmartin
69.500 €
Județul Bihor, Sânmartin
1.966 mp teren
Teren de 433 mp, în Centura
72.900 €
Oradea, Centura
433 mp teren
Teren de 795 mp, în Oșorhei
71.900 €
Județul Bihor, Oșorhei
795 mp teren