TEREN INTRAVILAN | 1.315 MP | ZONA DEALURI | ORADEA

55.900 €
42.51 € / mp

Podgoria, Oradea

Suprafață teren:
1.315 mp

Descriere teren

UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita:Teren intravilan 1.315 mp , front stradal 24 ml,situat in zona de dealuri, Oradea.Pozitionarea terenului este pe colt, cu acces la 2 strazi, ambele pietruite.Suprafata teren : 1.315 mpDeschidere: 24 mlTerenul are ca si utilitati: curent, gaz , apa ( racordate )Pret: 55.900 Euro negociabil 0% COMISIONTelefon: Nu ratati aceasta oportunitate unica! Contactati-ne pentru mai multe detalii si programari pentru vizionare.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 10 Martie 2026 ID anunț: 1546456
Suprafață teren: 1.315 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 1000 mp, în Podgoria
58.900 €
Oradea, Podgoria
1.000 mp teren
Teren intravilan de 818 mp, în Spitalul Județean
55.800 €
Oradea, Spitalul Județean
818 mp teren
Teren intravilan de 2086 mp, în Dealuri Oradea
59.000 €
Oradea, Dealuri Oradea
2.086 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 915 mp, în Dealuri Oradea
61.000 €
Oradea, Dealuri Oradea
915 mp teren
Teren de 500 mp, în Podgoria
59.900 €
Oradea, Podgoria
500 mp teren
Teren de 800 mp, în Central
60.000 €
Oradea, Central
800 mp teren
Teren de 1500 mp, în Podgoria
52.500 €
Oradea, Podgoria
1.500 mp teren
Teren de 1153 mp, în Iorga
60.000 €
Oradea, Iorga
1.153 mp teren
Teren intravilan de 1100 mp, în Dealuri Oradea
52.800 €
Oradea, Dealuri Oradea
1.100 mp teren
Agricol