NECTORA IMOB-Teren Intravilan 433 mp cu front 21 ml,Cartier Grigorescu

72.900 €
168.36 € / mp

Centura, Oradea

Suprafață teren:
433 mp

Descriere teren

ID anunt: NEC2860 Camelia Nistor Oradea Cartier Grigorescu zona Service Cidan Contact pentru detalii si vizionari: Teren de vanzare intr-o zona foarte buna si apreciata din Oradea, ideal pentru constructia unei case! Suprafata teren: 433 mp Front stradal: 21 ml Utilitati si avantaje: Curent pe teren Canalizare pe teren Acte depuse pentru gaz Acces facil si rapid catre Centura Oradea Zona linistita, cu acces usor spre oras Ideal pentru constructie rezidentiala Aproape de puncte de interes, magazine si zone comerciale Cartier apreciat pentru accesibilitate si dezvoltare continua !! COMISION 0% DE LA CUMPARATOR!! Pret de vanzare: 72.900 Euro Adresa agentie: Str. General Gh. Magheru, Nr. 20, Oradea Nectora Imob Judetul Bihor | Judetul Cluj | Costa Blanca, Spania
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 15 Mai 2026 ID anunț: 1617322
Suprafață teren: 433 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Primarie
Mijloace transport aprox. 140 m
transport
Piata 1 Decembrie
Mijloace transport aprox. 359 m
transport
Emanuil Gojdu
Mijloace transport aprox. 606 m
transport
Magheru
Mijloace transport aprox. 698 m
Școală
education
Scoala Generala
Învățământ aprox. 227 m
education
Colegiul National Mihai Eminescu
Învățământ aprox. 478 m
education
Universitatea Crestina Partium - Cladirea Sulyok
Învățământ aprox. 618 m
education
Universitatea Crestina Partium - Cladirea Partium
Învățământ aprox. 657 m