RECO Teren in Oradea

160.000 €
40.11 € / mp

Central, Oradea

Descriere teren

RECO Imobilare va ofera spre vanzare: Teren intravilan , cu o suprafata generoasa de 3.989 mp, situat intr-o zona frumoasa de dealuri, ideala pentru locuinte, case de vacanta sau investitii imobiliare. Proprietatea beneficiaza de toate utilitatile esentiale: curent, apa si canalizare, ceea ce permite inceperea rapida a oricarui proiect. Terenul dispune de doua fronturi stradale, unul de 34.57 m si celalalt de 39.63 m, oferind multiple posibilitati de acces si dezvoltare. Forma si configuratia sa permit parcelarea, fiind o oportunitate excelenta pentru dezvoltatori sau pentru cei care doresc achizitionarea mai multor loturi individuale. Pozitionat intr-o zona linistita, cu peisaj placut si aer curat, terenul este perfect atat pentru constructii rezidentiale, cat si pentru investitii pe termen lung. Pentru mai multe informatii sau vizionare, va stau la dispozitie. TEL: ID Intern: 5022
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 09 Mai 2026 ID anunț: 1068994
Front stradal: 35 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Piata Cetatii
Mijloace transport aprox. 136 m
transport
Casa de Cultura
Mijloace transport aprox. 261 m
transport
Emanuil Gojdu
Mijloace transport aprox. 452 m
transport
Muntele Gaina
Mijloace transport aprox. 474 m
Școală
education
Scoala Generala
Învățământ aprox. 1153 m
education
Colegiul National Mihai Eminescu
Învățământ aprox. 1377 m
education
Partenie Cosma
Învățământ aprox. 1407 m
education
Scoala Sportiva
Învățământ aprox. 1516 m
Recreere
restaurants
Subway Sandwiches
Restaurante aprox. 168 m
shopping