De vanzare teren cu poten?ial investi?ional ridicat - IMOBIHOR

29.990 €
5.31 € / mp

Central, Oradea

Suprafață teren:
5.651 mp

Descriere teren

Teren generos, cu suprafata de 5651 mp si dimensiuni aproximative de 25 x 200 m, situat intr-o zona in plina dezvoltare, pe Str. Ghe Doja, intre Saldabagiu de Munte si Oradea. Proprietatea se afla intr-un cadru natural deosebit, oferind liniste si o panorama superba asupra imprejurimilor.Terenul nu dispune de utilitati in prezent, insa zona se afla intr-un proces accelerat de urbanizare. In apropiere, tot mai multe terenuri sunt transformate in parcele destinate constructiilor, iar lucrarile de introducere a utilitatilor sunt in desfasurare.Datorita pozitionarii si a potentialului ridicat de crestere, terenul reprezinta o oportunitate ideala de investitie pe termen mediu si lung.Pret:
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 05 Mai 2026 ID anunț: 1562506
Suprafață teren: 5.651 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
restaurants
Restaurant Ciuperca
Restaurante aprox. 1793 m

Proprietăți similare

Teren de 1500 mp, în Exterior Vest
27.000 €
Oradea, Exterior Vest
1.500 mp teren
Teren de 800 mp, în Oncea
30.900 €
Oradea, Oncea
800 mp teren
Teren de 537 mp, în Central
29.900 €
Oradea, Central
537 mp teren
Teren în Central
31.500 €
Oradea, Central
Teren de 500 mp, în Central
30.000 €
Oradea, Central
500 mp teren
Teren de 650 mp, în Oncea
32.000 €
Oradea, Oncea
650 mp teren
Teren în Central
29.000 €
Oradea, Central
Teren de 505 mp, în Centura
32.000 €
Oradea, Centura
505 mp teren
Teren de 719 mp, în Central
31.900 €
Oradea, Central