RECO Teren intravilan in Oradea zona Dealuri 1000 mp cu util

214.280 €
214.28 € / mp

Central, Oradea

Suprafață teren:
1.000 mp

Descriere teren

#3830 RECO Imobiliare propune spre vanzare Teren intravilan in zona dealuri suprafata teren 1000 mp front stradal 24ml utilitati apa ,curent, canalizare pret 214.280 euro tel
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1650747
Suprafață teren: 1.000 mp
Front stradal: 24 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Oradea Est
Mijloace transport aprox. 1764 m
transport
Autogara Oradea
Mijloace transport aprox. 1883 m
transport
Autogara
Mijloace transport aprox. 1916 m
Recreere
restaurants
Restaurant Ciuperca
Restaurante aprox. 1528 m
shopping
Sildac
Supermarket/Mall aprox. 1739 m
shopping
Sarilma
Supermarket/Mall aprox. 1791 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1801 m

Proprietăți similare

Teren de 2156 mp, în Central
229.000 €
Oradea, Central
2.156 mp teren
Teren de 4181 mp, în Central
229.955 €
Oradea, Central
4.181 mp teren
Teren de 2500 mp, în Oncea
212.800 €
Oradea, Oncea
2.500 mp teren
Teren de 3566 mp, în Centura
196.130 €
Oradea, Centura
3.566 mp teren
Teren de 3345 mp, în Nufărul
225.000 €
Oradea, Nufărul
3.345 mp teren
Teren de 5700 mp, în Podgoria
193.800 €
Oradea, Podgoria
5.700 mp teren
Teren de 3000 mp, în Podgoria
225.000 €
Oradea, Podgoria
3.000 mp teren
Teren de 2200 mp, în Iorga
220.000 €
Oradea, Iorga
2.200 mp teren
Teren de 3566 mp, în Centura
196.130 €
Oradea, Centura
3.566 mp teren