RECO Teren extravilan cu acces la drumul Oradea-Livada de B

105.000 €
18.25 € / mp

Aeroport, Oradea

Suprafață teren:
5.755 mp

Descriere teren

RECO Imobiliare va propune spre vanzare: #ILS71 Teren extravilan situat in Oradea, cu acces direct drumul de legatura Oradea-Livada de Bihor, pozitionat la doar 100 m de noul Drum Expres Arad-Oradea, acces facil la Inelul metropolitan Oradea si centrura Oradea si la 5 minute de aeroport. Terenul va fi pretabil pentru constructia de hale de depozitare sau productie, diferite tipuri de activitati economice. Terenul este momentan in regim extravilan, cu potentiala trecere in intravilan in anul 2026. Suprafata teren: 5755 mp Front stradal 1 : 22 ml Utilitati: curent, apa. Pret: 105 000 euro Pentru mai multe detalii si vizionari, va stam la dispozitie. ID intern: 4102. Telefon: Pretul este negociabil .
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 01 Mai 2026 ID anunț: 538838
Suprafață teren: 5.755 mp
Front stradal: 22 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Piata Cetatii
Mijloace transport aprox. 136 m
transport
Casa de Cultura
Mijloace transport aprox. 261 m
transport
Emanuil Gojdu
Mijloace transport aprox. 452 m
transport
Muntele Gaina
Mijloace transport aprox. 474 m
Școală
education
Scoala Generala
Învățământ aprox. 1153 m
education
Colegiul National Mihai Eminescu
Învățământ aprox. 1377 m
education
Partenie Cosma
Învățământ aprox. 1407 m
education
Scoala Sportiva
Învățământ aprox. 1516 m
Recreere
restaurants
Subway Sandwiches
Restaurante aprox. 168 m
shopping
Oradea Plaza
Supermarket/Mall aprox. 185 m
shopping