4 zile în urmă
2
- Agenție
Teren industrial intravilan Nojorid-Les
398.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
17.06 €
/ mp
Nojorid, Judeţul Bihor
Descriere teren
Sesizează o problemă
Novara Imobiliare va ofera spre vanzare un teren intravilan industrial situat in Nojorid, la ie?irea spre Le?, inainte de Star Stone, cu acces direct la drumul na?ional. Localizare excelenta, la doar 10 minute de Oradea, ideala pentru dezvoltari industriale, logistica, depozitare sau investi?ie. ? Suprafa?a teren: 23.335 mp ? Front stradal: 100 m ? Acces facil pentru trafic greu ? Vizibilitate foarte buna Pre?: 398.000 euro (17 euro/mp) Pentru mai multe informa?ii ?i vizionari:
ID anun? : 1778872635
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 16 Mai 2026
ID anunț: 1620192
Suprafață teren:
23.335 mp
- Terenuri de vânzare în Cihei
- Terenuri de vânzare în Săldăbagiu de Munte
- Terenuri de vânzare în Borș
- Terenuri de vânzare în Girișu de Criș
- Terenuri de vânzare în Biharia
- Terenuri de vânzare în Gepiu