PROSELNICI - MIROSLAVA, PARCELA DE TEREN DE 1.400 MP

32.000 €
22.86 € / mp

Miroslava, Judeţul Iaşi

Suprafață teren:
1.400 mp

Descriere teren

DESTINE IMOBILIARE Iasi va recomanda un TEREN INTRAVILAN avand o suprafata de 1400 mp, in Proselnici- MIROSLAVA.*Este situat la drum pietruit*Parcela are deschiderede 14,20 ml*Are toate utilitatile la limita proprietatii IDEAL PENTRU INVESTITII !Pretul de vanzare este de 32.000 euroDetalii si informatii suplimentare: Ilie Loghin COD OFERTA : P- 5449
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1637554
Suprafață teren: 1.400 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Sc Dimitrie Anghel (I-VIII)
Învățământ aprox. 1762 m
education
Centrul de zi pentru copii Cornesti
Învățământ aprox. 1928 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 754 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1943 m

Proprietăți similare

Teren de 560 mp, în Miroslava
34.500 €
Județul Iași, Miroslava
560 mp teren
Teren de 420 mp, în Miroslava
35.000 €
Județul Iași, Miroslava
420 mp teren
Teren de 3200 mp, în Miroslava
35.000 €
Județul Iași, Miroslava
3.200 mp teren
Teren de 500 mp, în Miroslava
30.000 €
Județul Iași, Miroslava
500 mp teren
Teren de 500 mp, în Miroslava
30.000 €
Județul Iași, Miroslava
500 mp teren
Teren de 610 mp, în Miroslava
32.000 €
Județul Iași, Miroslava
610 mp teren
Teren de 500 mp, în Miroslava
30.000 €
Județul Iași, Miroslava
500 mp teren
Teren de 500 mp, în Miroslava
30.000 €
Județul Iași, Miroslava
500 mp teren
Teren de 650 mp, în Miroslava
31.900 €
Județul Iași, Miroslava