MINERI -TEREN INTRAVILAN 1722 MP

60.000 €
34.84 € / mp

Mineri, Judeţul Tulcea

Suprafață teren:
1.722 mp

Descriere teren

Agentia Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un teren curti constructii, cu utilitati, in suprafata de 1722 mp, situat in intravilanul loc. Mineri. In zona Lidas, ideal pentru: pensiune, hotel, hala, locuinta, vila de locuit. Pret 35 Euro/mp. Se poate inchiria la pretul de 1 euro/mp. Va a?teptam la vizionare! Ne pute?i vizita la sediul nostru situat pe str. Pacii, nr. 6 (la parterul hotelului Select) pentru consultanta gratuita Pentru mai multe oferte vizita?i site-ul sau pagina https:// /agentia.dobrogea.9 Id intern: P2303
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1650724
Suprafață teren: 1.722 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 1000 mp, în Central
59.000 €
Județul Tulcea, Măcin
1.000 mp teren
Teren de 803 mp, în Sfântu Gheorghe
54.900 €
Județul Tulcea, Sfântu Gheorghe
803 mp teren
Teren de 265 mp, în Neptun
59.000 €
Tulcea, Neptun
265 mp teren
Teren de 1000 mp, în Central
60.000 €
Tulcea, Central
1.000 mp teren
Teren de 390 mp, în Babadag
55.000 €
Tulcea, Babadag
390 mp teren
Teren de 1417 mp, în Exterior Vest
56.680 €
Județul Tulcea, Sulina
1.417 mp teren
Teren de 2000 mp, în Cataloi
65.000 €
Județul Tulcea, Cataloi
2.000 mp teren
Teren de 1000 mp, în Babadag
60.000 €
Tulcea, Babadag
1.000 mp teren
Teren de 1722 mp, în Mineri
60.000 €
Județul Tulcea, Mineri
1.722 mp teren