ID intern 7296 Teren intravilan * Zona 9 Mai

55.000 €
141.03 € / mp

Babadag, Tulcea

Suprafață teren:
390 mp

Descriere teren

Agentia Lux Imobiliare va propune spre vanzare TEREN INTRAVILAN cu suprafata de 390 mp, amplasat in zona 9 Mai. Este ideal pentru constructia locuintei mult visate avand PUZ autorizat de construire. Utilitatile sunt pe teren: apa curenta, energie electrica, gaz, canalizare iar accesul se face pe strada asfaltata. Actele sunt pregatite pentru vanzare; Pret: 55.000 EURO Contacteaza-ne pentru a obtine mai multe informatii despre acest imobil: Marin Nicolae Ioana Alina E-mail: Facebook, INSTAGRAM, YOU TUBE, TIK TOK: Agentia Lux / Lux Imobiliare / agentialux Sediul Agentiei Lux Imobiliare: Strada Babadag, Nr 12, Bl 6, PARTER (vis-a-vis de CEC Bank)
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1650161
Suprafață teren: 390 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Tulcea Marfuri
Mijloace transport aprox. 1929 m
Școală
education
Gradinita
Învățământ aprox. 1700 m
Recreere
shopping
SC Cormar SRL
Supermarket/Mall aprox. 1834 m
shopping
LIDAS
Supermarket/Mall aprox. 1838 m
restaurants
Restaurant Ciuperca
Restaurante aprox. 1936 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1942 m

Proprietăți similare

Teren de 690 mp, în Central
52.000 €
Tulcea, Central
690 mp teren
Teren de 265 mp, în Neptun
59.000 €
Tulcea, Neptun
265 mp teren
Teren de 392 mp, în Babadag
52.000 €
Tulcea, Babadag
392 mp teren
Teren de 1000 mp, în Orizontului
60.000 €
Tulcea, Orizontului
1.000 mp teren
Teren de 458 mp, în Babadag
55.000 €
Tulcea, Babadag