Teren casa Manesti, jud. Prahova

15.000 €
15.34 € / mp

Măneşti, Judeţul Prahova

Suprafață teren:
978 mp

Descriere teren

Vand teren intravilan in comuna Manesti, srada: Strada Principala ( DJ 101A ), nr. 180. Suprafata este 978 mp. Terenul are acces din drumul judetean, descifere aproximativ 14 m si este la 300 de metri de primaria Manesti in sensul de mers spre Ploiesti. ID anun? : 1741158405
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă Gaz

Detalii teren

Actualizat în: 24 Mai 2026 ID anunț: 1666885
Suprafață teren: 978 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă Gaze

Proprietăți similare

Teren de 2312 mp, în Valea Unghiului
13.872 €
Județul Prahova, Valea Unghiului
2.312 mp teren
Teren de 3620 mp, în Central
14.500 €
Ploiești, Central
3.620 mp teren
Teren de 1200 mp, în Ologeni
16.500 €
Județul Prahova, Ologeni
1.200 mp teren
Teren intravilan de 1506 mp, în Cătunu (Drajna)
15.060 €
Județul Prahova, Cătunu (Drajna)
1.506 mp teren
Livadă
Teren de 3550 mp, în Băltița
14.200 €
Județul Prahova, Băltița
3.550 mp teren
Teren de 400 mp, în Central
14.000 €
Județul Prahova, Breaza
400 mp teren
Teren de 7500 mp, în Scorțeni
15.000 €
Județul Prahova, Scorțeni
7.500 mp teren
Teren extravilan de 3500 mp, în Urlați
14.000 €
Județul Prahova, Urlați
3.500 mp teren
Pășune
Teren extravilan de 5000 mp, în Șotrile
15.000 €
Județul Prahova, Șotrile
5.000 mp teren