Azi
2
- Proprietar
- Comision 0%
Vand teren intravilan
40.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
22.37 €
/ mp
Malamuc, Judeţul Prahova
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vand teren intravilan 1788 mp, imprejmuit, cu beci ?i pompa de apa la 28 m, cu pomi fructiferi. Aproximatov la jumatatea terenului se afla o antena Digi. Mai multe rela?ii la telefon ID anun? : 1779376673
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1644535
Suprafață teren:
1.788 mp
- Terenuri de vânzare în Berceni
- Terenuri de vânzare în Ariceștii Rahtivani
- Terenuri de vânzare în Comarnic
- Terenuri de vânzare în Cornu