Teren de construit, 1075 mp, pre? atractiv

26.870 €
25.00 € / mp

Malaia, Judeţul Vâlcea

Suprafață teren:
1.075 mp

Descriere teren

Oferim un teren de vanzare in zona rurala, ideal pentru constructii. Suprafata totala este de 1075 mp, oferind suficient spatiu pentru o casa sau un proiect de dezvoltare.Caracteristici:Pret: 26.870 EURTeren liber de constructiiAccesibilitate bunaPotrivit pentru locuinte sau investitiiLocatie linistitaVecinatati placutePosibilitati de dezvoltareAceasta oportunitate iti permite sa construiesti conform nevoilor tale. Nu rata ocazia de a achizitiona acest teren! Contacteaza-ma pentru mai multe detalii.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1622847
Suprafață teren: 1.075 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1183 m

Proprietăți similare

Teren de 1020 mp, în Vlădești
27.500 €
Județul Vâlcea, Vlădești
1.020 mp teren
Teren de 1070 mp, în Morilor
25.000 €
Râmnicu Vâlcea, Morilor
1.070 mp teren
Teren de 744 mp, în Brezoi
25.000 €
Județul Vâlcea, Brezoi
744 mp teren
Teren intravilan de 872 mp, în 1 Mai
25.000 €
Râmnicu Vâlcea, 1 Mai
872 mp teren
Teren de 1050 mp, în Păușești
28.900 €
Județul Vâlcea, Păușești
1.050 mp teren
Teren de 2300 mp, în Păușești
27.600 €
Județul Vâlcea, Păușești
2.300 mp teren
Teren de 40000 mp, în Central
26.000 €
Râmnicu Vâlcea, Central
40.000 mp teren
Teren de 40000 mp, în Bucșani
26.000 €
Județul Vâlcea, Bucșani
40.000 mp teren
Teren de 715 mp, în Central
25.000 €
Județul Vâlcea, Băile Olănești