Teren de 1432 mp, în Măgura

56.995 €
39.80 € / mp

Măgura, Judeţul Braşov

Suprafață teren:
1.432 mp

Descriere teren

Vand teren in Magura, Jud. Brasov pe drumul principal dintre Zarnesti si Moieciu de Jos. Terenul este intravilan, suprafata de 1423 mp, intabulat si cu carte funciara proprie. Accesul se face din drumul judeneat DJ112G. Deschidere de 37 ml la DJ112G Terenul este imprejmuit si cu acces la curent electric. Pentru mai multe detalii sunati la 07******01
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 17 Mai 2026 ID anunț: 1372646
Suprafață teren: 1.432 mp
Front stradal: 37 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren extravilan de 54500 mp, în Lovnic
55.000 €
Județul Brașov, Lovnic
54.500 mp teren
Pășune
Teren intravilan de 700 mp, în Sânpetru
57.500 €
Județul Brașov, Sânpetru
700 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 500 mp, în Sânpetru
54.300 €
Județul Brașov, Sânpetru
500 mp teren
Construcții
Teren de 2227 mp, în Moieciu
60.129 €
Județul Brașov, Moieciu
2.227 mp teren
Teren de 1000 mp, în Central
60.000 €
Județul Brașov, Zărnești
1.000 mp teren
Teren de 549 mp, în Stupini
54.900 €
Brașov, Stupini
549 mp teren
Teren în Central
56.000 €
Brașov, Central
Teren în Central
56.000 €
Brașov, Central
Teren în Bran
56.700 €
Județul Brașov, Bran