Teren intravilan Leu, Jud. Dolj,

11.000 €
13.25 € / mp

Leu, Judeţul Dolj

Suprafață teren:
830 mp

Descriere teren

Se vinde la licitatie! Amplasare comuna Leu, Jud. Dolj, la aprox. 25 km de Mun. Craiova, pe DN6- Craiova-Caracal Teren intravilan cu suprafata totala de 830 mp din care : - categoria de folosinta vie in suprafata de 447 mp (Parcela 346) - categoria de folosinta arabil: 159 mp (Parcela 343) si 224 (Parcela 345) - Imprejmuire: partial gard din sarma - Utilitatile: nu sunt utilitati pe teren. In apropierea proprietatii exista energie electrica. - Inclinatie: terenul este plan - Tip drum de acces: nu are deschidere la drum acces - Terenul se invecineaza cu o proprietate rezidentiala Utilitati: - Energie electrica la 100 m; - Apa la distanta; - Canalizare nu exista; - Gaze nu exista; - Retele de cablu TV si de telefonie la limita;
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1029470
Suprafață teren: 830 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren extravilan de 12000 mp, în Maglavit
12.000 €
Județul Dolj, Maglavit
12.000 mp teren
Teren extravilan de 20000 mp, în Șimnicu de Sus
11.800 €
Județul Dolj, Șimnicu de Sus
20.000 mp teren
Teren de 750 mp, în Bratovoești
11.250 €
Județul Dolj, Bratovoești
750 mp teren
Teren de 2200 mp, în Leu
11.000 €
Județul Dolj, Leu
2.200 mp teren
Teren de 2646 mp, în Poiana Mare
10.584 €
Județul Dolj, Poiana Mare
2.646 mp teren
Teren de 500 mp, în Coșoveni
10.500 €
Județul Dolj, Coșoveni
500 mp teren
Teren de 900 mp, în Bârca
10.000 €
Județul Dolj, Bârca
900 mp teren
Teren de 500 mp, în Coșoveni