Teren intravilan Isalnita

50.000 €
22.73 € / mp

Işalniţa, Judeţul Dolj

Suprafață teren:
2.200 mp

Descriere teren

Se afla in intravilan, 2050 mp, deschiderea este de 20m. Accept schimb cu apartament in zona Severinului facut dupa 2010 plus diferenta. ID anun? : 1576135785
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 16 Februarie 2026 ID anunț: 1228056
Suprafață teren: 2.200 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 9438 mp, în Ișalnița
47.190 €
Județul Dolj, Ișalnița
9.438 mp teren
Teren de 1900 mp, în Malu Mare
49.000 €
Județul Dolj, Malu Mare
1.900 mp teren
Teren de 434 mp, în Gării
50.000 €
Craiova, Gării
434 mp teren
Teren în Malu Mare
49.000 €
Județul Dolj, Malu Mare
Teren de 900 mp, în Galicea Mare
50.000 €
Județul Dolj, Galicea Mare
900 mp teren
Teren de 750 mp, în Ișalnița
50.000 €
Județul Dolj, Ișalnița
750 mp teren
Teren în Ișalnița
50.000 €
Județul Dolj, Ișalnița
Teren în Central
50.000 €
Craiova, Central
Teren de 432 mp, în Pielești
45.360 €
Județul Dolj, Pielești
432 mp teren