Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
Azi
- Proprietar
- Comision 0%
teren intravilan ses bahlui Moldova-Mall carrefour era iasi
1.859.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
130 €
/ mp
Ses Bahlui, Iaşi
Descriere teren
Sesizează o problemă
Persoana fizica vand teren intravilan iasi ses bahlui in vecinatatea carrefour era - Moldova Mall ,cu o suprafata de 14300 m , deschidere 29 m ,acte in regula 130 euro m . ID anun? : 1701968437
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 24 Mai 2026
ID anunț: 1664671
Suprafață teren:
14.300 mp