Teren semicentral Podul podu de fier, Tudor Vladimirescu, Moara de vant

69.000 €
264.37 € / mp

Semicentral, Iaşi

Suprafață teren:
261 mp

Descriere teren

Persoana fizica vand/inchiriez teren in zona semicentrala intre Podul de fier si Tudor Vladimirescu, zona linistita ferita de zgomot si aflata in imediata apropiere de toate punctele de interes ale orasului. Terenul se afla la strada asfaltata si are deschidere de 16,5 m. Se accepta si variante cu imobiliare sau auto. Utilitati in fata terenului. Suprafata 261 mp Terenul necesita PUZ NU DERANJATI INUTIL.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1628512
Suprafață teren: 261 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia "Moldova Mall", linia 13
Mijloace transport aprox. 323 m
transport
Statia "Moldova Mall", linia 1
Mijloace transport aprox. 330 m
transport
Moldova Mall
Mijloace transport aprox. 334 m
transport
Moldova Mall
Mijloace transport aprox. 337 m
Școală
education
Gradinita cu program prelungit nr.28
Învățământ aprox. 32 m
education
Departamentul de Ingineria Instalatiilor
Învățământ aprox. 382 m
education
Facultatea de Automatica si Calculatoare
Învățământ aprox. 417 m
education
Institutul politehnic de cercetare Iasi
Învățământ aprox. 457 m
Recreere
restaurants
KFC
Restaurante aprox. 38 m
shopping
Palas Mall
Supermarket/Mall aprox. 94 m
shopping
Palas Mall
Supermarket/Mall aprox. 97 m
parks
Carusel
Recreere aprox. 108 m

Proprietăți similare

Teren de 550 mp, în Cug
71.000 €
Iași, Cug
550 mp teren
Teren de 500 mp, în Cug
70.000 €
Iași, Cug
500 mp teren
Teren de 2000 mp, în Zona industrială