Teren de vanzare Breazu

65.000 €
108.33 € / mp

Exterior Vest, Iaşi

Suprafață teren:
600 mp

Descriere teren

Persoana fizica, vand teren intravilan cu suprafata de 600 m2, cu tot cu cota indiviza, in Breazu, str. Lebedelor, 200 m de la str. principala, cu deschidere 32 m, cu utilitati (apa, gaz, curent), imprejmuit cu gard, pomi fructiferi si cabana locuibila Pret 65000 euro negociabil Detalii la nr de tel 07 patru sapte cinci sase cinci noua 82
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1637672
Suprafață teren: 600 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia "Moldova Mall", linia 13
Mijloace transport aprox. 323 m
transport
Statia "Moldova Mall", linia 1
Mijloace transport aprox. 330 m
transport
Moldova Mall
Mijloace transport aprox. 334 m
transport
Moldova Mall
Mijloace transport aprox. 337 m
Școală
education
Gradinita cu program prelungit nr.28
Învățământ aprox. 32 m
education
Departamentul de Ingineria Instalatiilor
Învățământ aprox. 382 m
education
Facultatea de Automatica si Calculatoare
Învățământ aprox. 417 m
education
Institutul politehnic de cercetare Iasi
Învățământ aprox. 457 m
Recreere
restaurants
KFC
Restaurante aprox. 38 m
shopping
Palas Mall
Supermarket/Mall aprox. 94 m
shopping
Palas Mall
Supermarket/Mall aprox. 97 m
parks
Carusel
Recreere aprox. 108 m

Proprietăți similare

Teren intravilan de 620 mp, în Popas Păcurari
65.000 €
Iași, Popas Păcurari
620 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 1000 mp, în Bucium
59.900 €
Iași, Bucium
1.000 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 1000 mp, în Miroslava