Copou - Teren intravilan 1853 mp PUZ in lucru 3 locuinte

199.900 €
107.88 € / mp

Copou, Iaşi

Suprafață teren:
1.853 mp

Descriere teren

*** DESTINE IMOBILIARE va prezinta spre vanzare:** Teren intravilan - COPOU - Sos. Stefan Cel Mare* Pret: 199.900 Detalii esentiale:- Suprafata generoasa: 1853 mp, oferind spatiu amplu pentru diverse proiecte imobiliare.- Locatie premium: Situat pe Soseaua Stefan cel Mare, cu acces direct la asfalt, intr-o zona renumita pentru eleganta si liniste.- PUZ in lucru: Terenul beneficiaza de Plan Urbanistic Zonal in lucru, pentru constructia a 3 locuinte individuale, ceea ce reprezinta un avantaj considerabil pentru dezvoltatori.Parametri urbanistici favorabili:- Regim de inaltime: D+P+1E/M- POT (Procent de Ocupare a Terenului): 30%- CUT (Coeficient de Utilizare a Terenului): 0.9- Inaltime maxima: 10m- Utilitati complete: Racordare facila la toate utilitatile zonei, asigurand confort si functionalitate.- Pret: 199.900 De ce sa alegi acest teren?- Investitie sigura: Copoul este o zona cu cerere constanta, asigurand o crestere a valorii proprietatii.- Potential de dezvoltare: PUZ-ul aprobat deschide oportunitati pentru dezvoltatori imobiliari.- Locuinta de vis: Posibilitatea de a construi o casa personalizata, intr-un cadru natural deosebit, aproape de punctele de interes ale orasului.- Accesibilitate: Locatia ofera acces rapid catre institutii de invatamant, parcuri, centre comerciale si alte rata aceasta ocazie!Acest teren reprezinta o investitie inteligenta si o sansa de a trai intr-o zona de prestigiu.Pentru vizionari si informatii suplimentare, contactati:TONI GALU - Cod oferta: P-3760