Teren de vanzare in Mun?ii Apuseni 10.831 mp, zona m

49.000 €
4.52 € / mp

Horea, Judeţul Alba

Suprafață teren:
10.831 mp

Descriere teren

BLITZ va propune spre vanzare un teren situat intr-o zona deosebita din Muntii Apuseni, in aria Horea, ideal pentru investitie sau dezvoltare in mijlocul naturii. Proprietatea are o suprafata totala de 10.831 mp, fiind partial intravilan. Amplasat intr-un cadru natural autentic, terenul ofera liniste, intimitate si privelisti spectaculoase, specifice zonei montane, beneficiind totodata de un acces relativ facil. Avantaje principale: - zona montana cu peisaje deosebite - teren partial intravilan, peste 10.000 mp - cadru natural autentic, specific Muntilor Apuseni - intimitate si liniste, departe de agitatia urbana O oportunitate excelenta pentru cei care doresc sa investeasca intr-o proprietate cu potential, intr-una dintre cele mai frumoase zone montane din Romania. Contacteaza-ne pentru mai multe informatii sau pentru programarea unei vizionari! Cod oferta / ID BLITZ: P146252 Id intern: P146252
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 01 Mai 2026 ID anunț: 681917
Suprafață teren: 10.831 mp
Front stradal: 50 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 424 mp, în Micești
50.000 €
Alba Iulia, Micești
424 mp teren
Teren de 12370 mp, în Horea
45.000 €
Județul Alba, Horea
12.370 mp teren
Teren intravilan de 3000 mp, în Bărăbanț
45.000 €
Alba Iulia, Bărăbanț
3.000 mp teren
Teren în Horea
45.000 €
Județul Alba, Horea
Teren de 397 mp, în Central
48.400 €
Alba Iulia, Central